Wypadanie włosów? Jak zahamować?

Bez wątpienia włosy i paznokcie są naszą ozdobą. Ale też ich stan wskazuje wyraźnie, w jakiej formie jest nasz organizm. Wewnątrz. Co oznacza wypadanie włosów?

Ostatnio bardzo często spotykam się z tym, że moi klienci bardzo narzekają na garściami wypadające włosy i łamiące się paznokcie.

Wypadanie włosów – dlaczego?!

Dlaczego tak się dzieje? O czym to świadczy?

Odpowiedź jest jedna!

Taki organizm jest wręcz zagłodzony na poziomie komórkowym! 

Wiele razy już pisałam, że głównym zadaniem naszego organizmu jest utrzymanie nas przy życiu. I nie ma dla niego żadnego znaczenia, czy masz piękne włosy, paznokcie i gładką skórę, czy też nie.

Organizm sam decyduje o tym, jaka jego część potrzebuje wsparcia i dobrego odżywienia, aby miał szansę w miarę dobrze funkcjonować. Dlatego radzi sobie tak jak potrafi i ostatecznie podkrada wartości odżywcze z włosów, paznokci i innych miejsc, aby dostarczyć je w te miejsca, w których są one bezwzględnie potrzebne.

Więc jeśli zauważysz u siebie ten problem, to znaczy, że Twój organizm woła o pomoc! Potrzebuje uzupełnić braki wartości odżywczych w komórkach. 

Pierwsza pomoc – wypadanie włosów

Codziennie, dzień w dzień potrzebujemy około 90-ciu wartości odżywczych. I w dzisiejszych czasach nie mamy możliwości, aby dostarczyć je w pożywieniu, bo z roku na rok jest ich tam coraz mniej. Stąd właśnie biorą się braki. Dlatego pamiętajmy o tym, żeby uzupełniać te braki spożywając nutraceutyki. Najlepiej wysokiej klasy, certyfikowane, przebadane, skuteczne i bezpieczne w stosowaniu.

Tak tak! W dzisiejszych czasach warto zwracać uwagę również na to! 

Warto też uzbroić się w cierpliwość, Bo uzupełnianie braków w organizmie trwa jakiś czas. Jak długo? To zależy przede wszystkim od tego, w jakim stanie był Twój organizm. Ale najkrócej uzupełnianie braków trwa kilka miesięcy! 

I obiecuję, że szybko się zorientujesz, że jest lepiej. 

A gdy uznasz, że jest lepiej, to nie przestawaj dokarmiać swoich komórek. Bo gdy przestaniesz, to przez chwilę będzie dobrze,a po jakimś czasie sytuacja się powtórzy! 

Możesz być tego pewna!

Dlatego uświadom sobie to, bo tylko wtedy podejmiesz decyzję o dbałości o siebie i tylko wtedy w niej wytrwasz. 

I pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z mojego doświadczenia. Chętnie Ci pomogę, bo jestem tu dla Ciebie. 

Zachęcam Cię także do zapisu do mojego newslettera, chociażby ze względu na korzyści, które co jakiś czas oferuję swoim subskrybentom. Często są to rabaty na konsultacje online. Dzięki konsultacjom dokładnie zlokalizuję Twój problem i wtedy mogę działać jeszcze bardziej konkretnie, aby Ci pomóc. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.