Witaminy i minerały

Witaminy i minerały są dla naszego organizmu absolutnie niezbędne. I abyśmy mogli żyć zdrowo i się tym zdrowiem cieszyć, potrzebne są nam nie tylko w odpowiednich ilościach, ale też w odpowiednich proporcjach.

Wiele lat temu , aby dostarczać organizmowi na bieżąco potrzebne pierwiastki śladowe i witaminy, wystarczyło w miarę różnorodnie się odżywiać. Bo pożywienie było wtedy bogate we wszystkie składniki odżywcze i nasz organizm czerpał wszystko to, co było mu potrzebne właśnie ze zwykłego, prostego jedzenia. Ludzie w ogóle żyli bliżej Natury, a im dalej spojrzymy wstecz, to okaże się, że byli dosłownie Jej częścią.

A jak im się wtedy żyło, jeśli spojrzymy na o obszar zdrowia? Z pewnością lepiej, niż w czasach współczesnych! Tylko nieliczni szczęśliwcy mają obecnie dostęp do w miarę normalnej i wartościowej żywności. A większość z nas musi się sporo natrudzić , żeby nauczyć się świadomie wybierać produkty spożywcze, które w miarę bezpiecznie można spożywać. I w dodatku czytając etykiety bardziej zwracamy uwagę na to, które z tych produktów są najmniej toksyczne i jest szansa, że najmniej nam zaszkodzą.

A co z tak niezbędnymi witaminami i minerałami? Bo chyba większość ludzi zdaje już sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych pokarmach jest ich tyle, co kot napłakał!
A ja widzę to dokładnie u moich klientów wykonując analizę składu ciała na poziomie komórek. I niestety tendencja jest taka, że im młodszy człowiek, tym organizm słabszy i z większymi brakami składników odżywczych. A to niestety przekłada się na coraz słabszą odporność, co jest punktem wyjściowym do rozwoju przeróżnych chorób, także tych najcięższych.

Więc nasuwa się pytanie. Czy możemy coś z tym zrobić? Czy możemy sobie pomóc? Na szczęście możemy! I to wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne.

Wystarczy, że codziennie, dzień po dniu będziemy uzupełniali braki witamin i minerałów z pożywienia dostarczając je z zewnątrz. Ważne jest, żeby były naturalne, bo tylko wtedy są bioprzyswajalne. Dlatego trzeba wybierać mądrze i świadomie. A nasz organizm? Zdziwisz się, jak Ci się odwdzięczy. Moi klienci to wiedzą i już poczuli różnicę.

A ja chcę Ci w tym miejscu zaproponować wspaniały produkt. Absolutnie naturalny i do codziennego stosowania. Dla każdego. A dla kobiet w ciąży wręcz niezastąpiony.

Witaminy i minerały Super Complex. To kompletny zestaw witamin i minerałów, bogatych w przeciwutleniacze. Ten wyjątkowy zestaw witamin i minerałów zawiera opatentowany koncentrat Syner-Pro, stworzony na bazie zdrowych i odżywczych roślin zielonych i kapustnych. Kompozycja Syner-Pro to wyciągi z brokułów, marchwi, buraka czerwonego, rozmarynu, pomidora, kurkumy, kapusty, grejpfruta, oraz bioflawonoidów z pomarańczy i hesperydyny. W tabletce znajdziemy 24 niezbędne witaminy i pierwiastki śladowe, w odpowiedniej ilości, oraz w odpowiednich proporcjach, aby były w pełni przyswajalne dla organizmu.

Dlaczego polecam produkty Nature’s Sunshine?

Bo są naturalne, skuteczne i bezpieczne w stosowaniu. Jakość potwierdzona najważniejszymi światowymi certyfikatami. I wtedy mam pewność, że moi klienci otrzymują naturalne, zdrowe produkty, bez zanieczyszczeń, pleśni, metali ciężkich i toksyn.

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w niskich, klubowych cenach VIP, zarejestruj się Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.