Wakacyjny Niezbędnik Nature’s Sunshine

Wakacyjny niezbędnik Nature’s Sunshine to najlepszya pigułka zdrowia w podróży. Bo przecież Wakacje, to Czas wypoczynku, relaksu, podróży. Nasze życie troszkę zwalnia, a my wraz z promieniami słońca łapiemy oddech i ładujemy akumulatory!

W naszej diecie pierwsze miejsce zajmują sezonowe owoce i warzywa, podróżując poznajemy nowe smaki regionalnych potraw.

I tu nasuwa się pytanie: Czy w tym letnim lenistwie pamiętasz o sobie, o dostarczeniu codziennie stałej dawki wartości odżywczych swoim komórkom? I czy wybierając się na wypoczynek wrzucasz do swojego bagażu swój podstawowy zestaw produktów Nature’s Sunshine?

Ja zawsze swój zestaw mam ze sobą. Mało tego! Jestem świadoma tego, że przy najmniejszym zaniedbaniu z mojej strony choroba tarczycy powróci, a ja będę zmuszona znów zażywać sztuczne hormony, a obiecałam sobie, że zrobię wszystko, żeby tego uniknąć.

Dlatego  moje cudowne produkty Nature’s Sunshine mam zawsze ze sobą. Wszędzie!

Oprócz tego, specjalnie na czas podróży przygotowuję kilka produktów. Taki wakacyjny niezbędnik Nature’s Sunshine. Co się w nim znajduje?

Chlorofil  lub lucerna – jeśli forma płynna może sprawić kłopot w podróży. Zasada codziennego oczyszczania organizmu jest dla mnie absolutnie podstawowa i obowiązkowa. Poza tym, w razie ewentualnego zatrucia, chlorofil natychmiast niesie pierwszą pomoc. Więcej o chlorofilu przeczytasz Tutaj.

Pasta do zębów – oprócz zwyczajnych zadań dotyczących higieny jamy ustnej nasza pasta świetnie się sprawdzi np. przy bólach gardła, więc również ją warto mieć przy sobie.

Balsam Tej Fu – jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Przyniesie ulgę zmęczonym mięśniom, wyciszy migrenę, złagodzi poparzenia, również te słoneczne. Zadba o dobry sen, o dziąsła, odstraszy komary i kleszcze, ale też skutecznie rozprawi się z katarem i zatokami. A gdy zabolą Cię uszy? Wystarczy, że włożysz do nich odrobinę balsamu na waciku. Wstaniesz rano jak nowo narodzony!

PCP – czyli pieprz Cayenne z czosnkiem i pietruszką. To podstawowy produkt do każdego posiłku. Nie dość, że podniesie walory smakowe, to poprawi trawienie i nie pozwoli zagnieździć się w organizmie nieproszonym gościom. Skutecznie ochroni przed ewentualnym zatruciem.

Witamina C – podniesie odporność, ale też pomoże w produkcji kolagenu i wysprząta organizm z wolnych rodników.

Witaminy i minerały Super kompleks – to codzienna porcja jedzenia dla komórek. Dobrze jest wiedzieć, że organizm dostał to, czego potrzebuje, bez względu na to, ile wartości odżywczych dostarczymy mu wraz z pokarmem. Wtedy odwdzięcza się nam swoją nienaganną pracą.

Solstic energia z Natury – dostarczy dobrej energii i wielu składników odżywczych z guarany i yerba mate. Więcej o Solstic przeczytasz Tutaj.

Taki podstawowy zestaw produktów warto mieć przy sobie w czasie każdej podróży.

Chcesz korzystać ze słonecznych produktów w cenach VIP?

Zarejestruj się tutaj i ciesz się życiem w zdrowiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.