Trądzik

Trądzik spędza sen z powiek nie jednej osobie. Gdy się pojawi, czujemy się zdecydowanie mniej atrakcyjni. Najczęściej zmiany na skórze pojawiają się w okresie dojrzewania, w okresie zmian hormonalnych, choć to wcale nie jest regułą. Jedne osoby są mniej na trądzik podatne, inne bardziej.
W takim razie co robić, gdy problem się pojawi?

Najlepiej jest podjąć przemyślane działanie kilkutorowo.

Po pierwsze – właściwa pielęgnacja skóry. Najlepiej jest skorzystać z wiedzy dobrej kosmetyczki i ściśle stosować się do jej zaleceń.

Ja z serca polecam Natalię, a kontakt do tej wyjątkowej osoby znajdziesz Tutaj.

Po drugie – trzeba przyjrzeć się diecie i najprawdopodobniej ją zmodyfikować. Z pewnością warto będzie pewne produkty wprowadzić, a inne wykluczyć.

Jeżeli chcesz skorzystać z fachowej porady, zapraszam na konsultację online, lub wizytę w moim gabinecie.

Po trzecie – trzeba zająć się konkretnie organizmem od środka. I tutaj z pomocą przyjdą nam wybrane produkty Nature’s Sunshine.

W takim razie od czego zaczynamy?

Zaczynamy oczywiście od porządków w naszym ciele. A trądzik zawsze pokazuje, że tego sprzątania jest całkiem sporo!

Chlorofil wraz z Czerwoną Koniczyną oczyszczą nam pięknie krew, limfę i przestrzenie międzykomórkowe. Zadbają o jelita, przywrócą prawidłowe PH organizmu, dzięki czemu warunki wewnątrz nas będą coraz mniej sprzyjające dla życia wszelkich patogenów.

Srebro koloidalne podawane doustnie, oraz stosowane punktowo na zmiany skórne świetnie rozprawi się z niechcianymi drobnoustrojami. A nasze, nie dość, że jest skuteczne w ponad 95%, to dodatkowo jest bezpieczne w stosowaniu, ponieważ po 24 godzinach usuwane jest z organizmu i nie odkłada się w tkankach.

Loclo i Bakterie Probiotyczne – to niezastąpiony zestaw, który zaopiekuje się jelitami. Oczyści ze złogów i zalegających mas kałowych, przywróci sprawność kosmkom jelitowym, poprawi wchłanianie substancji odżywczych. A Loclo dodatkowo nakarmi dobre bakterie, co pomoże im lepiej się w jelitach zadomowić.

Omega3 – wygasi stany zapalne, wzmocni organizm, poprawi wygląd i elastyczność skóry.

Zambroza, lub Grapina i przeciwutleniacze zadziałają antyoksydacyjnie i to z odpowiednią siłą! Bo tu właśnie silna i skuteczna antyoksydacja jest bardzo wskazana.

Pasta do zębów – dzięki swoim składnikom świetnie złagodzi zmiany skórne. Bo w jej składzie znajdziemy aloes, propolis i bukiet odpowiednich ziół. Więcej o paście do zębów przeczytasz Tutaj.

Olejki lawendowy, miętowy i z drzewa herbacianego – stosujemy w dyfuzorze, lub dodajemy do naturalnego balsamu, który jest ich nośnikiem. Otrzymujemy wyjątkowy, naturalny krem, który złagodzi zmiany skórne, świetnie się wchłania i z pewnością nikogo nie uczuli.

Polecam takie właśnie kompleksowe rozwiązania. Są sprawdzone i skuteczne. A ja chętnie Ci pomogę w Twojej drodze do zdrowia. Zapraszam

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w cenach klubowych VIP, zarejestruj się Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.