Srebro koloidalne

Srebro koloidalne. To jeden z tych produktów, które powinny na stałe zagościć w domowych apteczkach.

Bo dobre srebro ma dużo szersze spektrum działania niż antybiotyk. Skutecznie rozprawi się z bakteriami, wirusami i grzybami. Jego zasięg działania obejmuje 650 gatunków bakterii. Antybiotyk 5 – 10 gatunków. Do tego jest bezpieczne w stosowaniu i nie wywołuje skutków ubocznych.

Trzeba pamiętać, że srebra są różne! Nasze srebro Nature’s Sunshine produkuje się za pomocą metody fizycznej. Metoda ta pozwala zachować czystość produktu. Bo często zdarza się, że srebro pozyskiwane metodą chemiczną jest zanieczyszczone ubocznymi produktami reakcji.

Srebro koloidalne wyprodukowane za pomocą metody fizycznej jest jasne i przejrzyste. Skuteczność działania naszego srebra wynosi aż 99%. A dla porównania skuteczność innych dostępnych na rynku tego typu produktów wynosi około 39 – 60%!

Kolejną bardzo ważną zaletą naszego srebra jest to, że pozostaje ono w organizmie dobę, bo tyle czasu wykonuje swoją pracę i po tym czasie jest wydalane. Natomiast często się zdarza, że różne srebra na stałe gromadzą się w tkankach i nie sposób ich usunąć, a skóra przybiera wtedy srebrny kolor.

Srebro koloidalne działa w bardzo prosty sposób na patogeny. Cząsteczki srebra koloidalnego blokują rozmnażanie szkodliwych drobnoustrojów, dezaktywują one enzym, którego bakterie, grzyby i wirusy używają w metabolizmie tlenowym, w związki z czym obumierają one w ciągu 6 minut.

A w czym dobre srebro koloidalne może nam pomóc?

Skutecznie rozprawi się z przeziębieniami, ostrymi i przewlekłymi schorzeniami nosa, gardła, zatok, oskrzeli, płuc. Pomoże też w chorobach skóry, takich jak trądzik młodzieńczy, łuszczyca, oparzenia, grzybice. Złagodzi miejsca po użądleniach owadów, pomoże szybciej zagoić się ranom, pomoże w zatruciach pokarmowych, glistnicy. Pomocne jest także w reumatoidalnym zapaleniu stawów, stwardnieniu tętnic i w zakażeniu dróg płciowych.

Świetnie działa podane z chlorofilem.

Należy pamiętać, aby srebro koloidalne stosować maksymalnie 16 dni, a po kuracji warto uzupełnić naturalną florę bakteryjną, zażywając Bifidophilus Flora Force naszej firmy NSP.

Więcej o bakteriach Bifidophilus przeczytasz Tutaj.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że właściwości antyseptyczne srebra były znane już w starożytności. W srebrnych naczyniach przechowywano wodę pitną, aby ją naturalnie oczyścić, przy pomocy związków srebra leczono wiele chorób, np. syphilis, malarię, cholerę, przeziębienia. A w naszych czasach NASA wykorzystuje srebro do oczyszczania wody na statkach kosmicznych. Japończycy z kolei stosują srebro do oczyszczania powietrza, a w kosmetyce srebro stosowane jest jako konserwant z powodu niskiej toksyczności.

Dlatego warto zadbać o to, aby również i ten produkt znalazł swoje stałe miejsce w domowej apteczce. Z pewnością docenią to osoby dbające o zdrowie.

Chcesz korzystać ze słonecznych produktów w niskich cenach?

Zarejestruj się Tutaj i ciesz się życiem w zdrowiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.