Solstic-energia z natury

Solstic – energia z Natury, to ulubiony produkt większości osób, które korzystają z naturalnych rozwiązań przygotowanych przez naszą firmę.

Co takiego zawiera Solstic Energia z Natury, że każda osoba, która go spróbuje natychmiast na stałe wprowadza do swojej diety. Czy w dzisiejszym zabieganym świecie rzeczywiście możemy sobie pomóc pijąc codziennie Solstic? A jeśli tak, to dlaczego?

Utarło się przekonanie, że Solstic, to taki naturalny energetyk, który jest zdrową alternatywą dla niezdrowych, a wręcz szkodliwych popularnych napojów.

To prawda! Produkt ten zapewnia nam energię, którą w dodatku utrzymuje na pewnym poziomie. Dzięki temu jest nam łatwiej sprostać różnym wyzwaniom, które przynosi nam każdy dzień.

W Solstic znajdziemy Guaranę, która nazywana jest „eliksirem młodości”. Działa ona wszechstronnie i dobroczynnie na organizm, zwiększa wytrzymałość, koncentrację, uodparnia na stres, łagodzi bóle głowy, zwłaszcza migreny.

Kolejnym składnikiem naszego produktu jest Yerba mate, która wspomaga system immunologiczny naszego organizmu. Działa ona bezpośrednio zarówno na bakterie, jak i na wirusy, a także podnosi ogólną odporność organizmu. Yerba mate wpływa dobroczynnie na przemianę materii, gdyż aktywuje ruchy perystaltyczne. Łagodzi problemy gastryczne, ułatwia trawienie pokarmów. Jest bardzo bogata w witaminy i minerały, oraz w składniki, które poprawiają krążenie krwi. Yerba mate tonizuje i relaksuje ośrodkowy układ nerwowy, łagodzi napięcie psychiczne i lęk. Poprawia nastrój i zmniejsza łaknienie, a jej działanie stymulujące trwa dłużej niż kawy i nie ma skutków ubocznych.

W Solstic znajdziemy także witaminy z grupy B. Witaminy z grupy B pielęgnują układ nerwowy. Łagodzą emocje i stres.

Z kolei liście zielonej herbaty pomogą zachować młodość. Od wieków zielona herbata nazywana jest eliksirem młodości. Wpływ zielonej herbaty na skórę spowodowany jest obecnością polifenoli. To związki antyoksydacyjne, czyli spowalniające proces starzenia się tkanek. Dzięki zielonej herbacie skóra dłużej zachowuje sprężystość, a zmarszczki wolniej się pojawiają. Działanie zielonej herbaty można również zauważyć na włosach – stają się lśniące, dobrze nawilżone i mocniejsze. Rzadziej wypadają i szybciej rosną.

Znajdziemy tu również wyciąg ze skórek winogron. To właśnie w polifenolach znajdujących się w skórce winogron tkwi ich największa siła. Polifenole chronią przed chorobami. Zmniejszają ryzyko chorób nowotworowych i zawału serca, zapobiegają osadzaniu się blaszek miażdżycowych na ściankach naczyń krwionośnych.

SOLSTIC Energia z Natury SKUTECZNIE OBNIŻA POZIOM HOMOCYSTEINY, dlatego zalecany jest w profilaktyce chorób układu krążenia.

Solstic Energia z Natury to nieodłączny przyjaciel w czasie podróży, w czasie każdej aktywności fizycznej, umysłowej, oraz jako źródło świetnie przyswajanych witamin z grupy B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.