Smart Meal. Twój inteligentny posiłek na każdy dzień.

Smart Meal. Inteligentny posiłek. To koktajl odżywczy skrojony dokładnie na potrzeby Twojego organizmu. To koktajl białkowy, a białko, to budulec.

Wiele osób o tym zapomina. A przecież nasze organizmy pracują bezustannie. Jedne komórki umierają, a w ich miejsce powstają nowe. Ważne jest, aby te nowe komórki miały się z czego zbudować. Dlatego białko jest tak ważne w codziennej diecie.

Smart Meal – skład.

W Smart Meal znajdziesz białko z soi i grochu. Od razu Cię uspokoję, że soja pochodzi z bezpiecznych upraw, więc to białko jest niemodyfikowane genetycznie. Pozbawione jest również fitoestrogenów, dzięki czemu jest bezpieczne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

W koktajlu tym znajdziesz również sporo siemienia lnianego. Siemię lniane zapewni uczucie sytości, ale też zadba o układ pokarmowy i dostarczy komórkom dobrego tłuszczu. Dobry tłuszcz dostarczy również olej słonecznikowy, oczywiście ten cenny, bo tłoczony na zimno.

Młode pędy trzciny cukrowej i aromat z wanilii zapewnią super smak. Jak to u Nature’s Sunshine, wszystkie składniki produktów pochodzą z serca Natury. Dlatego są dla nas tak wartościowe i skuteczne. W koktajlu znajdziesz wszystkie witaminy i wszystkie pierwiastki śladowe, w dodatku w takich ilościach i takich proporcjach, jakich dokładnie potrzebuje nasz organizm.

Dlatego koktajl ten możesz spokojnie przygotować na wodzie. Nie musisz na mleku. Bo odpowiednią ilość białka zapewnia sam produkt. Tak właśnie jest opracowany. Oczywiście, że możesz przygotowywać go dokładnie tak jak lubisz, np. na mleku kokosowym, lub jakim tylko chcesz. Możesz też urozmaicać jego smak dodając sezonowe owoce. W takim wydaniu również świetnie smakuje.

Smart Meal przyswaja się w 100%, a nasz organizm nie musi się męczyć, aby posiłek strawić, połączyć składniki, przyswoić, a to, co niepotrzebne usunąć. Dlatego jest tak ważny w diecie osób schorowanych i wycieńczonych np. chorobą. Szybko odżywia i pomaga dojść do formy.

Smart Meal – dla kogo?

Zalecany jest zarówno ludziom zdrowym i chorym. Młodym i starszym. Sportowcom i dbającym o linię. Porcja koktajlu z powodzeniem zastąpi jeden konkretny posiłek. Albo i dwa. Dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Może być Twoim śniadaniem, kolacją, albo posiłkiem po treningu. Doskonale sprawdzi się też podczas podróży. Pomoże Ci zadbać o siłę mięśni i idealną wagę.

Skontaktuj się ze mną, a podpowiem jak zaopatrzyć się w ten inteligentny posiłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.