Quantum – kwantowa analiza składu ciała

Kwantowa analiza składu ciała (Quantum) to analiza porównawcza i nie jest to badanie w rozumieniu medycyny akademickiej. Jej celem jest profilaktyka, oraz wspieranie organizmu w powrocie do zdrowia.

Aparatura

A aparat, którym wykonuję kwantową analizę składu ciała nie jest aparatem medycznym. Oczywiście w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych ( Dz. U. Nr 107, poz. 679 z późn. Zm). 

Dla mnie, to wspaniałe urządzenie paramedyczne. Dzięki niemu w ciągu kilku minut jestem w stanie na ekranie mojego laptopa zobaczyć stan organizmu klienta na poziomie komórkowym. Łączę tutaj w bardzo przemyślany sposób wiedzę analityka medycznego, dyplomowanego naturopaty i psychodietetyka. Bo to co widzę na ekranie – to jedno. Natomiast największą sztuką jest interpretacja tego, co widzę, oraz ułożenie tego w jedną spójną całość.
Mogę nieskromnie powiedzieć, że sztukę tę opanowałam niemal do perfekcji. Moi klienci często pytają mnie, skąd wiem o ich stanie zdrowia takie szczegóły. I zastanawiają się, jakim cudem, w przeciągu tak krótkiego czasu, za pomocą całkowicie bezinwazyjnej metody można sprawdzić aż tyle parametrów!

Można! Czasami sama zastanawiam się nad siłą umysłu ludzkiego i chylę czoła przed ludźmi, którzy tworzą takie urządzenia. Bo okazuje się, że kwantowy rezonans magnetyczny został opracowany na podstawie badań przeprowadzonych na astronautach! A sygnały fal elektromagnetycznych emitowanych przez ciało człowieka różnią się w zależności od stanu poszczególnych narządów!

Cudowne urządzenie

Urządzenie to działa w oparciu o przepływ energii w organizmie. Na tej podstawie odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych w organizmie, witamin, minerałów, hormonów, kolagenu, cukru, lipidów, itd.. Pokazuje też pracę poszczególnych narządów, oraz całych układów. 

Dzięki temu można pomóc klientowi bardzo konkretnie, bo w analizie dokładnie widać, co w organizmie w pierwszej kolejności potrzebuje wsparcia. Następnie podczas wizyty kontrolnej można wykonać analizę porównawczą, gdzie klient sam widzi, jak stan jego organizmu się poprawia i wówczas nabiera absolutnej pewności i przekonania  co do słuszności zalecanych rozwiązań.

Pasja – Quantum

Dla mnie ta analiza, to coś dużo więcej, niż analiza. To moja pasja, to zajęcie, podczas którego całkowicie zatracam się w tym co robię. To także metoda, za pomocą której sprawdzam skuteczność działania produktów wspierających zdrowie. Dlatego właśnie świadomie wybrałam produkty jednej firmy, bo wcześniej sprawdziłam skuteczność ich działania. Wyniki mówią same za siebie!

A klienci? Bardzo często słyszę, że odkąd mnie poznali i zaufali, jakość ich życia zmieniła się na lepsze. A ich słowa, to miód na moje serce. Dla takich chwil warto żyć!

Jeżeli chcesz skorzystać z moich usług, to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.