Profilaktyczne działania przeciwwirusowe w zgodzie z naturą


Jesień, to szczególna pora roku, w której konkretny nacisk warto położyć na profilaktyczne działania przeciwwirusowe. Tak! Możemy wdrożyć takie procedury, lekko i całkowicie w zgodzie z naturą. 

A to oznacza, że wprowadzając w swoją codzienność pewne nutraceutyki i olejki eteryczne, w łatwy sposób nie tylko utrzymamy szkodliwe patogeny w ryzach i pod kontrolą, ale także w ten sposób dostarczymy komórkom wszystkich potrzebnych i wręcz niezbędnych wartości odżywczych.

Tak działa natura! 

I to jest jeden z jej cudów!

Profilaktyczne działania przeciwwirusowe

Kompleksowe działanie! Bo w roślinach mamy wszystko, czego potrzebujemy, aby zadbać o zdrową profilaktykę, lub w bardziej wymagających sytuacjach zadziałać bardziej konkretnie, ale w pełni bezpiecznie i bez szkodliwych skutków ubocznych.

A jedynym sekretem jest tu systematyczność, oraz stosowanie certyfikowanych nutraceutyków wysokiej jakości, bo tylko takie wykażą się skutecznością i bezpieczeństwem w stosowaniu.

Tak więc w tym jesienno-zimowym czasie polecam szczególnie czosnek. Ale czosnek inny, niż wszystkie! Bo specjalnie przygotowany w taki sposób, aby był skoncentrowany i wchłaniał się dopiero w jelitach. 

Dzięki temu odciążasz swoją wątrobę, ale też nie naprzykrzasz się specyficznym i intensywnym zapachem w swoim otoczeniu.

Niesamowite właściwości przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze natura ukryła też w liściu oliwnym. I uwierz mi! żaden z patogenów nie wygra w zetknięciu z tym nutraceutykiem! A dodatkowo, dzięki działaniu antyoksydacyjnemu, szkodliwe pozostałości po patogenach w sposób bezpieczny i skuteczny zostaną z organizmu natychmiast wydalone. Aby nie rozkładały się w organizmie i nie zatruwały go. 

Wykorzystaj cynk!

Do tego zestawu świetnie wpisuje się cynk! A u nas cynk występuje w towarzystwie alg, lucerny i tymianku. Dzięki temu znakomicie sprawdzi się nie tylko w profilaktyce przeciwwirusowej, ale także wypełni swoje inne role. A ma ich do wypełnienia ponad 300!

Do tego zestawu polecam esencje natury, czyli autentyczne olejki eteryczne! Szczególnie te, które wręcz stworzone są do neutralizowania patogenów. W naszej firmie mamy ich kilka! Dyfuzja olejków jest nie tylko skuteczna w odniesieniu do patogenów. Wpływa też korzystnie na nasze emocje! Poprawia nastrój, relaksuje, lub pobudza koncentrację, zależy, czego potrzebujesz. A pracujący dyfuzor przepięknie wpisze się w długie, jesienne, czy zimowe wieczory!

Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do wprowadzenia zdrowych działań w swoją codzienność. Przedstawiłam Ci tu podstawowe i przykładowe kroki. Po konkretne rozwiązania zapraszam w kontakcie prywatnym. Polecam również mój newsletter! Zapisując się do niego zyskujesz różnego rodzaju promocje dostępne tylko i wyłącznie dla osób z mojej listy mailingowej! 

I pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie, aby wspierać Cię w obszarze zdrowia i zdrowego stylu życia. Oczywiście w zgodzie z naturą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.