Olejek z kadzidłowca indyjskiego

Olejek z kadzidłowca indyjskiego uznawany jest za klejnot wśród olejków eterycznych. Pozyskiwany jest on z żywicy egzotycznego drzewa, które rośnie jedynie w Indiach, Pakistanie i w zachodniej Afryce.

W olejku tym Natura ukryła skarby, które mają wszechstronne, dobroczynne i wyjątkowe działanie na organizm.

W takim razie dowiedzmy się, w pozbyciu, lub złagodzeniu jakich dolegliwości zdrowotnych pomoże nam olejek z kadzidłowca indyjskiego (Frankincense Organic)

Reumatoidalne zapalenie stawów – dzięki silnemu działaniu przeciwzapalnemu kwasów boswelinowych nasz olejek z powodzeniem wygasi stany zapalne stawów i kości. Zmniejszy ból, który w przypadku tej choroby jest trudny do zniesienia. Dzięki niemu poprawi się ruchomość stawów. Olejek z kadzidłowca zadba również o tkankę chrzęstną zapobiegając jej zanikaniu na skutek choroby. Zredukuje obrzęki, wspomoże odbudowę kości i przyspieszy gojenie się ran.

Choroby sercowo-naczyniowe i miażdżyca – olejek z kadzidłowca sprawnie obniży poziom cholesterolu LDL i trój glicerydów we krwi.

Choroby układu oddechowego – olejek zadba o wygaszenie stanów zapalnych i zmniejszy obrzęk oskrzeli i zatok. Złagodzi objawy astmy. A w przypadku zapalenia płuc warto dodać do dyfuzora przynajmniej 30 kropli olejku. To znacznie przyspieszy powrót do zdrowia.

Choroby układu pokarmowego – nasz olejek świetnie chroni błonę śluzową jelita przed uszkodzeniami. Jest bardzo pomocny w chorobie Leśniowskiego-Crohna, owrzodzeniach jelita grubego, czy w zespole jelita drażliwego.

Choroby układu nerwowego – olejek z kadzidłowca skutecznie poprawi pamięć i koncentrację. Zadziała antydepresyjnie i przeciw lękowo, poprawi nastrój.

Nowotwory – dzięki swoim składnikom olejek przyspiesza obumieranie komórek rakowych. Skuteczny jest szczególnie w nowotworach jelita grubego, białaczce, czy guzach mózgu, piersi i prostaty. Zmniejsza też obrzęki mózgu, które występują przy glejakach.

Kosmetyka – warto dodać kropelkę olejku do kremu, czy balsamu, a on sprawi, że odmłodniejemy! Pozbędziemy się zmarszczek, czerwonych plam na skórze. A nasza skóra odzyska elastyczność i właściwe napięcie. To samo dotyczy zmian łuszczycowych. One także po pewnym czasie systematycznego używania olejku odejdą w zapomnienie.

Choroby autoimmunologiczne – olejek z kadzidłowca indyjskiego pomoże również w tym obszarze.

Ale pamiętajmy o tym, aby stosować go przede wszystkim profilaktycznie.

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w niższych o 30% cenach klubowych, zarejestruj się Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.