Olejek eteryczny Refuge

Olejek eteryczny Refuge to mieszanka olejków eterycznych, które zaopiekują się doskonale Twoim układem nerwowym. Wyciszą stres, ukoją nerwy, wprowadzą Cię w przyjemny stan relaksu.

Jakie olejki eteryczne znajdziemy w naszym olejku Refuge?

Olejek lawendowy, pomarańczowy, z drewna cedru atlaskiego, z wrotyczu marokańskiego, z kwiatów ylang-ylang i z wanilii. Te właśnie olejki w odpowiednim zestawieniu tworzą przecudowną zarówno w zapachu jak i w działaniu mieszankę Refuge.

Przyjrzyjmy się więc bliżej poszczególnym składnikom naszego olejku Refuge.

Olejek lawendowy – zapewni dobry sen, wypielęgnuje nerwy, zadba o skórę, wyciszy ból. Rozprawi się z migreną, zadba o mięśnie. Więcej o olejku lawendowym przeczytasz Tutaj.

Olejek pomarańczowy – on również zatroszczy się o Twoje nerwy, wyciszy, zminimalizuje napięcie nerwowe. Do tego zadba o cerę, szczególnie tę trądzikową. Zadziała na nią tonizująco, przeciwzapalnie i bakteriostatycznie.

Olejek z drewna cedru atlaskiego – zadba o Twój sen, oczyści umysł, zapobiegnie brzydkim zapachom. Do tego rozprawi się z bakteriami chorobotwórczymi i grzybami, wyreguluje pracę gruczołów potowych i sebum. Dzięki temu skóra głowy będzie się mniej przetłuszczała, a twarz mniej świeciła. Do tego olejek ten złagodzi obrzęki i ból, przyspieszy gojenie się ran i doda dobrej energii.

Olejek z wrotyczu marokańskiego – to przede wszystkim świetny antyoksydant. Dzięki niemu pozbędziesz się wolnych rodników i grzybów. Także wygasi stany zapalne, zapewni zdrowy sen. Olejek ten złagodzi napięcia nerwowe, uspokoi, wyciszy negatywne emocje.

Olejek kwiatów Ylang-Ylang – to naturalny afrodyzjak. Ma wpływ na pracę hormonów i ma powiązania z narządami rodnymi. Bardzo pomaga w zaburzeniach emocjonalnych, dodaje pewności siebie. Skutecznie pomaga w stanach depresyjnych, także w depresji poporodowej. Łagodzi objawy menopauzy, wszelkich frustracji, przeciwdziała stanom niepokoju i lękowym. Olejek ten również złagodzi objawy zapalenia oskrzeli i astmy, zmniejszy ciśnienie krwi, pogłębi oddech.

Olejek waniliowy – świetnie poprawia samopoczucie, uspokaja, relaksuje. Dzięki jego działaniu antyoksydacyjnemu skutecznie pozbędziemy się z organizmu wolnych rodników. Korzystnie zadziała na układ oddechowy, nerwowy i krążenia. Stymuluje pracę układu hormonalnego i uważany jest za całkowicie unikatowy afrodyzjak.

A czy Ty masz już swój ulubiony olejek eteryczny? Jeszcze zostały nam dwa do omówienia.

A jeśli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w niższych o 30% cenach VIP, to zapraszam, zarejestruj się Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.