Dlaczego warto codziennie oczyszczać organizm?

Jesteśmy częścią Natury. Absolutnie! Jednak często my, ludzie zachowujemy się tak, jakby Natura była naszym wrogiem, a nie miejscem do życia. I to właśnie człowiek doprowadził do tego, że żyjemy wśród śmieci, plastiku, wśród niezliczonej ilości szkodliwych związków chemicznych, pestycydów, metali ciężkich i smogu. Musimy oczyszczać organizm.

Oczyszczać organizm – czy to konieczne?

Człowiek też wyjałowił skutecznie glebę! W związku z tym nasza żywność jest coraz bardziej zatruta i coraz bardziej uboga w potrzebne nam składniki odżywcze. 

Zanieczyszczenia są wszędzie. W wodzie, powietrzu i w pożywieniu. Dlatego nasze organizmy z roku na rok pracują coraz ciężej, bo oprócz pracy, do której zostały powołane wykonują jeszcze inne zadania, związane z detoksykacją organizmu.

Nasz organizm robi wszystko, aby utrzymać nas przy życiu. Jednak jeśli jest przeciążony pracą, z czasem zaczyna się psuć. Bo kto by wytrzymał pracę na dwa lub trzy etaty? W dodatku dzień za dniem?

Dlatego to na nas spoczywa odpowiedzialność za to, aby naszemu organizmowi pomóc. Ulżyć w jego pracy. Każdego dnia, krok za krokiem.

Tak więc co możemy zrobić w tym zakresie?

Co robić?

Przede wszystkim warto zadbać o czystą wodę do picia. To podstawowa sprawa i nie ma w tym niczego dziwnego, bo przecież nasze ciała to aż 70% wody! A czasami jeszcze więcej!

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że od jakości wody, którą pijemy zależy jakość naszego życia? Te słowa już kilkadziesiąt lat temu wypowiedział prof. Julian Aleksandrowicz

Zastanów się nad sensem tych słów. 

A czy wiesz, że ustawa o wodzie pitnej dopuszcza w niej obecność wielu, trucizn, substancji toksycznych i metali ciężkich, łącznie z pestycydami? 

Jak myślisz, czy przekłada się to w jakiś sposób na pracę i zdrowie naszych organizmów? 

Na szczęście wodę przeznaczoną do spożycia możemy skutecznie oczyszczać. Służą temu domowe stacje oczyszczania wody. Dzięki nim, w ciągu miesiąca, woda w naszym organizmie zostanie wymieniona na nową, czystą, co pozwoli odciążyć w pracy nerki. Więcej o tych urządzeniach napiszę w przyszłym miesiącu, jednak już dziś zapraszam Cię po porcję wiadomości na ich temat.

Kolejną sprawą jest detoksykacja organizmu na poziomie komórkowym i ja polecam tutaj chlorofil. Wysokiej klasy, sprawdzony, skuteczny i bezpieczny. Więcej o chlorofilu przeczytasz tutaj.

Czy chlorofil pomoże?

Chlorofil z lucerny siewnej dokładnie oczyści Twoje komórki, przestrzenie międzykomórkowe, odciąży narządy wydalnicze w ich pracy. A do tego odżywi komórki dostarczając im wielu wartości odżywczych. Zadziała też antyoksydacyjnie, czyli zneutralizuje wolne rodniki, które w nadmiernej ilości są dla nas bardzo szkodliwe. 

Chlorofil ochroni nas także przed smogiem, gdyż potrafi skutecznie związać jego cząsteczki, aby następnie wydalić z organizmu.

Dlatego ważne jest, aby wyrobić sobie nawyk picia chlorofilu. Najlepiej rano, na czczo, z ciepłą, filtrowaną wodą. 

To sprawi, że nasz organizm już z samego rana pozbędzie się toksyn po nocy, a my wkroczymy w nowy dzień nawodnieni, oczyszczeni, odżywieni na poziomie komórkowym i zabezpieczeni przed smogiem.  

Zapraszam, skorzystaj i wypróbuj tę metodę przez miesiąc. Jestem pewna, że poczujesz różnicę. A twój organizm odwdzięczy Ci się nienaganną pracą, wysoką odpornością i rozświetloną cerą. 

A jeśli chcesz kupić chlorofil w cenie hurtowej, to zarejestruj się tutaj do sklepu online.

Pamiętaj też, że jestem tu dla Ciebie, więc w razie potrzeby skontaktuj się ze mną! Chętnie pomogę! Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.