Nutraceutyki

W dzisiejszych czasach pożywienie jest coraz bardziej ubogie w składniki odżywcze i choćbyśmy bardzo się starali prawidłowo zbilansować  naszą dietę, to jest to niemożliwe.

Już w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia profesor Aleksander Ożarowski sygnalizował, że ówczesne pożywienie jest ubogie w składniki odżywcze i nie pokrywa w żaden sposób zapotrzebowania organizmu na te składniki.

To było ponad 60 lat temu!

A jak jest dzisiaj? Zastanów się  nad tym!

Dlatego dziś, jeżeli chcemy cieszyć się zdrowiem, musimy sami zadbać o to, żeby codziennie, dzień po dniu uzupełniać naszą dietę w składniki odżywcze. Naturalne składniki odżywcze, ponieważ syntetycznych nasz organizm nie przyswaja.

Spośród wielu dostępnych na naszym rynku, wielu wypróbowanych na sobie,  wybrałam  produkty firmy Nature’s Sunshine Products.
Dlaczego właśnie te?

·         Bo są naturalne, o bardzo wysokiej jakości, bez szkodliwych zanieczyszczeń, jakość potwierdzona światowymi certyfikatami. Firma każdego roku inwestuje 2 mln USD w badania naukowe, ma 4 laboratoria analityczne i 5 laboratoriów rozwoju doświadczalnego. W tych laboratoriach pracuje czternastu dr hab. medycyny, chemii, mikrobiologii i botaniki.

·         Bo dzięki nowoczesnym technologiom wykrywane są nawet najmniejsze zanieczyszczenia surowców i taki zanieczyszczony surowiec jest odrzucany.

·         Bo są skuteczne w działaniu, gdyż w swoich laboratoriach firma sprawdza skuteczność  działania produktów na komórkach.

·         Bo są przystępne cenowo. (bardzo wysoka jakość produktu w przystępnej cenie)

·         Bo pomogły wielu moim klientom, co potwierdzają wyniki badań.

·         Bo są bezpieczne (nie zawierają sztucznych wypełniaczy), dlatego z czystym sumieniem mogę proponować je do stałego stosowania