W dzisiejszych czasach pożywienie jest coraz bardziej ubogie w składniki odżywcze i choćbyśmy bardzo się starali prawidłowo zbilansować  naszą dietę, to jest to niemożliwe.

Już w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia profesor Aleksander Ożarowski sygnalizował, że ówczesne pożywienie jest ubogie w składniki odżywcze i nie pokrywa w żaden sposób zapotrzebowania organizmu na te składniki.

To było ponad 60 lat temu!

A jak jest dzisiaj? Zastanów się  nad tym!

Dlatego dziś, jeżeli chcemy cieszyć się zdrowiem, musimy sami zadbać o to, żeby codziennie, dzień po dniu uzupełniać naszą dietę w składniki odżywcze. Naturalne składniki odżywcze, ponieważ syntetycznych nasz organizm nie przyswaja.

Spośród wielu dostępnych na naszym rynku, wielu wypróbowanych na sobie,  wybrałam  produkty firmy Nature’s Sunshine Products.
Dlaczego właśnie te?

·         Bo są naturalne, o bardzo wysokiej jakości, bez szkodliwych zanieczyszczeń, jakość potwierdzona światowymi certyfikatami. Firma każdego roku inwestuje 2 mln USD w badania naukowe, ma 4 laboratoria analityczne i 5 laboratoriów rozwoju doświadczalnego. W tych laboratoriach pracuje czternastu dr hab. medycyny, chemii, mikrobiologii i botaniki.

·         Bo dzięki nowoczesnym technologiom wykrywane są nawet najmniejsze zanieczyszczenia surowców i taki zanieczyszczony surowiec jest odrzucany.

·         Bo są skuteczne w działaniu, gdyż w swoich laboratoriach firma sprawdza skuteczność  działania produktów na komórkach.

·         Bo są przystępne cenowo. (bardzo wysoka jakość produktu w przystępnej cenie)

·         Bo pomogły wielu moim klientom, co potwierdzają wyniki badań.

·         Bo są bezpieczne (nie zawierają sztucznych wypełniaczy), dlatego z czystym sumieniem mogę proponować je do stałego stosowania

Nutraceutyki – według Wikipedii, to środki spożywcze łączące w sobie wartości żywieniowe i cechy środków farmaceutycznych. Oznaczają zarówno poszczególne składniki żywności, jak i substancje dodatkowe. a także gotowe produkty spożywcze oraz suplementy, których spożycie przynosi większe korzyści zdrowotne i terapeutyczne, niż te wynikające z normalnej diety.

Czy w dzisiejszych czasach konieczne jest przyjmowanie nutraceutyków?

Jakie produkty wybrać, żeby działały i były dla nas bezpieczne?

Wiemy, że obecnie żywność jest bardzo uboga w składniki odżywcze. Natomiast możemy w niej znaleźć bardzo dużo różnych substancji niepożądanych, takich jak konserwanty, polepszacze smaku, barwniki, itp.

Dlatego tak ważne jest uzupełnianie codziennej diety w substancje odżywcze, których w pożywieniu mamy coraz mniej. A bez których nasz organizm nie może prawidłowo funkcjonować.

Niedobory pierwiastków mineralnych i witamin w naszych organizmach są tak powszechne, że naprawdę warto zastanowić się, nad wprowadzeniem na stałe do naszej diety dobrych naturalnych produktów odżywczych. Wiemy przecież, że większość chorób ma swój początek w tych często długotrwałych niedoborach.

No dobrze, ale co wybrać, przecież rynek oferuje nam bardzo wiele produktów, które w swojej nazwie mają słowo „naturalne”. Najlepszy wybór, to wysokiej klasy nutraceutyki!

Przede wszystkim wybierajmy świadomie!

Dla mnie ważne jest opakowanie. To pierwsza rzecz, na którą zwracam uwagę. Opakowania plastikowe mają swoje oznakowania bezpieczeństwa. Bezpieczne opakowanie jest oznaczone cyfrą 2 lub 5 zamkniętą w trójkącie. Jest to pierwszy test dbałości o jakość i jest jasne, że jeśli firma dba o jakość opakowania, to tak samo będzie dbała o jakość produktów. Jeśli w trójkącie znajduje się cyfra 1, to oznacza, że taki plastik jest najgorszej jakości, najtańszy. Przy czym jest niebezpieczny dla zdrowia, gdyż uwalnia się z niego bisfenol-a, który z kolei rozregulowuje nasz układ hormonalny.

Następna sprawa, to certyfikaty! Pytajmy o certyfikaty potwierdzające jakość produktów! Każdy sprzedawca powinien udzielić wyczerpującej odpowiedzi klientowi na ich temat! Jakość produktów jest kluczowa,

Czytajmy składy, pamiętając o zasadzie, że składniki są wymieniane od tego, którego jest najwięcej do tego, którego jest najmniej. Często na pierwszym miejscu w kapsułce lub tabletce są zwykłe wypełniacze, które są dla nas nieprzyswajalne i często obciążają nerki. Dlatego właśnie są szkodliwe. A tak naprawdę ilości poszczególnych składników roślinnych powinny być podane wagowo.

Doczytujmy konkrety, jeśli rzeczywiście produkty są naturalne i bardzo dobrej jakości, to wszystkie informacje znajdziemy na opakowaniu. Bo taki producent nie ma nic do ukrycia.

Dlatego ja z czystym sumieniem polecam produkty firmy Nature’s Sunshine Products. Sama je zażywam, są bardzo skuteczne, bezpieczne, świetnie działają, spełniają najwyższe normy. Dzięki nim właśnie pomogłam wielu osobom odzyskać zdrowie z pełnym bezpieczeństwem dla organizmu.

 

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w cenach klubowych, niższych o 28%, zarejestruj się klikając tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *