Niezwykła pasta do zębów

Niezwykła pasta do zębów? Na pewno zapytacie dlaczego? Co takiego niezwykłego może być w paście do zębów? Okazuje się, że tych niezwykłości jest dosyć sporo i już po kolei je wymieniam.

Przede wszystkim nasza pasta nie zawiera ani fluoru, ani cukru! Jest to bardzo ważne, dlatego, że cukier powoduje próchnicę. A fluor? Fluor jest dla nas bardzo szkodliwy i to nie tylko dla zębów! Przypuszcza się, ma wpływ na obniżenie ilorazu inteligencji, artretyzm, choroby tarczycy, nadpobudliwość, choroby mięśni. Lepiej, żeby go unikać.

A próchnica? Rozwija się głównie z powodu nadmiaru węglowodanów w diecie, a nadmierne spożycie węglowodanów jest również jedną z przyczyn różnych, nawet ciężkich chorób!

W takim razie co znajdziemy w naszej paście?

Przede wszystkim żel Aloe Vera, który działając przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie zatroszczy się o jamę ustną, ukoi i zagoi co trzeba.

Wyciąg z korzenia kurkumy antyseptyk, pomoże w razie paradontozy.

Stevia utrzyma w ryzach bakterie chorobotwórcze, bo nie pozwoli im się rozmnażać.

Traganek specjalista od działań ochronnych i przeciwzapalnych, pełen bioflawonoidów, saponin i garbników dla zdrowia błony śluzowej.

Wyciąg z liści herbaty chińskiej dzięki polifenolom zadziała ściągająco i zahamuje ewentualne krwawienia.

Wyciąg z owoców bzu czarnego bogaty w witaminy, garbniki i minerały wspomoże działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Olej kukurydziany zmiękczy co trzeba, a Mirra oprócz leczenia infekcji jamy ustnej wspomoże drogi oddechowe i złagodzi objawy astmy.

Mech islandzki ochroni dziąsła przed podrażnieniami.

Propolis oprócz silnego działania przeciwzapalnego, załata mikrorysy na szkliwie.

Mentol  i mięta naturalna odświeżą jamę ustną i oddech.

Węglan wapniowy wypoleruje zęby, usunie plamy i resztki jedzenia.

Wodorowęglan sodowy rozprawi się z kwasami bakteryjnymi, które niszczą szkliwo.

Proszek dwutlenku krzemu usunie plamy z zębów, wypoleruje szkliwo tak, aby go nie zniszczyć.

Pasta pomoże także w usunięciu kamienia nazębnego. Nie znajdziemy w niej żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych barwników, substancji zapachowych, ani grubych substancji ściernych. A nadwrażliwość zębów? Odejdzie w zapomnienie!

Jest bardzo wydajna, bo do jednego mycia zębów używamy jej niewiele, wystarczy 5 mm, czyli kropka wielkości ziarenka zielonego groszku.

Po umyciu zębów nadmiar piany wypluwamy, nie musimy płukać jamy ustnej, niech to co dobre ma szansę się wchłonąć.

Czy nasza pasta służy tylko do mycia zębów?

Absolutnie nie! Ta niesamowita pasta działa również na hemoroidy! Zmniejsza i uśmierza ból. Wystarczy posmarować niewielką ilością.

Jest pomocna również w stanach zapalnych gardła! Wystarczy jej niewielka ilość. Trzymamy w buzi, rozprowadzamy ze śliną. Możemy połknąć, bo jest bezpieczna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.