Narządy wydalnicze – Czas na wsparcie!

Narządy wydalnicze możemy porównać do kanalizacji w domu, czy mieszkaniu, więc w naszym interesie jest zadbać o to, aby zawsze były drożne, bo tylko wtedy z powodzeniem mogą wykonywać swoją pracę. 

Jednak moje doświadczenia z pracy z klientami pokazują zupełnie odwrotną tendencję. 

Bo gdy sprawdzam stan organizmu od wewnątrz, często i coraz częściej niestety okazuje się, że narządy wydalnicze są mocno obciążone i przez to niewydolne. 

Narządy wydalnicze, czyli co?

Czy wyobrażasz sobie, jakby wyglądał Twój dom, gdyby kanalizacja była w nim zapchana? 

Więc czy możesz sobie wyobrazić jak może funkcjonować Twój organizm, gdy narządy wydalnicze są tak obciążone, że w żaden sposób nie mogą wykonać swoich zadań?

Otłuszczona wątroba, zapchane jelita, pełne złogów nerki nie mogą dobrze pracować. 

Więc dlaczego tak się dzieje?

Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy?

Powodów jest oczywiście kilka! A my tutaj omówimy te najważniejsze.

  • Odwodnienie organizmu to według mnie powód numer jeden. Odwodniony organizm zawsze pracuje w trybie awaryjnym. Do tego woda, którą spożywa większość społeczeństwa, nie może dostatecznie nas nawodnić, gdyż na przestrzeni lat jest coraz bardziej zanieczyszczona, a jej parametry coraz bardziej odpowiadają wodzie przemysłowej. Czyli do mycia, sprzątania, czy spłukiwania toalety. Dlatego też warto zainteresować się tym tematem. Na moim blogu znajdziesz kilka artykułów o wodzie.

W tym miejscu podsuwam Ci do przeczytania jeden z nich. ⬇️:

  • Zbyt wysokie spożycie węglowodanów to kolejny powód. Cierpi na tym cały organizm, ale głównie wątroba. Szybko staje się stłuszczona. A jeśli tak się dzieje, to tym samym staje się niewydolna, więc nie ma jak wykonywać zadań, do których została stworzona.
  • Zapchane jelita, to kolejny problem. Spotykam go bardzo często u moich klientów. A dodatkowe niebezpieczeństwo z tym związane polega na tym, że wszelkiego rodzaju konserwanty, dodatki do żywności, których jest w pożywieniu ponad miarę, nie wydalane z organizmu na bieżąco po prostu nas podtruwają powodując różne problemy zdrowotne.
  • Cierpią również nerki. Zagęszczają się w nich te substancje, które powinny być na bieżąco wypłukiwane i usuwane. Często tworzą się też kamienie. 
  • Skóra także odczuwa taki stan rzeczy. Staje się brzydka, szara, pomarszczona, często z różnego rodzaju defektami, bo przecież nasz organizm robi co może, aby funkcjonować. Szuka różnych rozwiązań na pozbycie się tego, co zbędne i szkodliwe. A do tego wykorzystuje także skórę.

Jak sobie pomóc?

W takim razie, czy możemy w jakiś sposób sobie pomóc? Skutecznie i bezpiecznie zarazem? 

Możemy! I to jest bardzo dobra wiadomość!

I tutaj zaczyna się moja rola! Jeśli tylko zechcesz! Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez ten proces. Jednak musisz wiedzieć, że ten proces trwa jakiś czas. A ten czas zależy od tego, w jakim stanie jest Twój organizm w momencie startu. 

Dlatego zachęcam Cię do kontaktu ze mną. Zajrzyj proszę też do mojego sklepu. Zorientuj się co oferuję w zakresie konsultacji online. I pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie!

I pamiętaj!

Ludzie zdrowi mają wiele marzeń. Ludzie chorzy – najczęściej tylko jedno! 

Zachęcam Cię również do pobrania ebooka “5 kroków do zdrowia” Opisuję tam obszary, w których mogę Ci skutecznie pomóc. 

Ebook pobierzesz Tutaj ⬇️.

Być może zdecydujesz się dołączyć do grona moich coraz bardziej zdrowych i zadowolonych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.