Koncentrat NSP

Koncentrat NSP to ekologiczny organiczny płyn do stosowania w gospodarstwie domowym.
Czy wiesz, że jedną z przyczyn większości chorób cywilizacyjnych z rakiem na czele jest wszechobecna chemizacja naszego życia?

Wszystkie środki chemiczne, które używamy na co dzień wcześniej czy później wracają do naszych organizmów różnymi drogami, np. poprzez płuca, skórę, żołądek, oraz wodę, którą pijemy.

Co możemy z tym zrobić?

Wybierać świadomie!

Nasz koncentrat NSP jest produktem z całą pewnością ekologicznym, bo nie zawiera fosforanów, boranów i kwasów. Jest to doskonała i bezpieczna alternatywa dla syntetycznych środków używanych w gospodarstwie domowym.

Ja używam go dosłownie DO WSZYSTKIEGO w moim domu.

Służy mi jako środek do prania, z wełną i jedwabiem włącznie. Świetnie nadaje się zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce. Do zmywarki, do naczyń, wszelkiego rodzaju sprzątania łącznie z myciem kwiatów, owoców i warzyw, a także samochodu. W okresie letnim używam go również do spryskiwacza szyb w samochodzie. Działa świetnie, ponieważ bez trudu rozpuszcza związki organiczne. Z powodzeniem rozpuści smar, więc można go stosować do mycia rąk, szczególnie tych bardzo brudnych, np. w warsztatach samochodowych, itp.

Dlatego też świetnie usuwa plamy.

Zapobiega on również odkładaniu się kamienia w żelazkach i nawilżaczach, Możemy go również używać jako płyn do kąpieli, lub szampon.

Płyn ten jest mocno skoncentrowany, przez co jest bardzo ekonomiczny. 1 litr koncentratu odpowiada 1000 l płynu do mycia bardzo brudnych naczyń, u mnie jedna butelka starcza na około pół roku.

Jest bardzo wygodny w użyciu, bo posiada pompkę, dzięki której dozujemy go według potrzeb.

Dbajmy o środowisko, bo przecież jesteśmy jego częścią. I to my jesteśmy za nasze środowisko odpowiedzialni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.