Kolagen – białko, którego potrzebujesz.

Każda z nas chce być zdrowa, mieć piękną, gładką skórę, lśniące włosy i mocne paznokcie. Chcemy cieszyć się zdrową i elastyczną cerą, napiętą i bez żadnych zmarszczek. Jednym słowem chcemy zachować młodość jak najdłużej, na tak długo, jak tylko jest to możliwe. Kolagen to wszystko może sprawić.

Kolagen – jak powstrzymać starzenie

I wszystko wygląda pięknie, gdy jesteśmy młodzi. Bo do pewnego wieku procesy odnowy w naszym organizmie zachodzą bardzo intensywnie. Dużą rolę w tych procesach odgrywa kolagen, czyli nasze elastyczne białko, zwane również białkiem młodości. 

Jednak po osiągnięciu przez nas wieku 26 lat produkcja kolagenu w naszym organizmie zaczyna spadać. Z roku na rok jest coraz słabsza. Do tego, jeśli zaniedbamy antyoksydację, wolne rodniki, niczym nożyce tną nasze włókna kolagenowe na kawałki. Co jest bezpośrednią przyczyną powstawania zmarszczek. 

Zastanawiamy się więc, co możemy zrobić dla siebie, aby powstrzymać procesy starzeniowe i zachować młodość i sprawność na długie lata życia.

Z pomocą przychodzi nam kolagen, który warto wprowadzić do spożycia jak najszybciej! 

Dlaczego? Ano dlatego, że na przestrzeni lat bardzo zmienił się nasz sposób odżywiania i to niestety na gorszy!

Z naszych talerzy zniknęły wywary kolagenowe, galarety, salcesony, czyli wszystko to, co jakby nie patrzeć, zaspokajało potrzeby na ten rodzaj białka naszym mamom, czy babciom. 

Ale jak dobrze wiesz, kolagen kolagenowi nierówny! 

Kolagen – który wybrać?

Wybieraj więc świadomie z produktów dostępnych na rynku. 

A najlepiej, żeby czytanie składu produktów stało się Twoim nawykiem! Wtedy staniesz się świadomym konsumentem, który bez problemu wybiera to, co dla niego najlepsze!

A ja, w tym miejscu chcę Ci polecić produkt wyjątkowy! 

W jednej saszetce pokrywającej dzienne zapotrzebowanie na kolagen znajdziesz aż 6 gram peptydów kolagenowych, oraz witaminę,C, cynk i kwas hialuronowy. Każdy z tych składników znalazł się tam w odpowiedniej ilości, bo każdy z nich ma swoją rolę do spełnienia!

Badania wykazały, że kolagen jest wchłaniany w organizmie jak dwu- i trójpeptydy, które dzięki krążeniu żylnym docierają do skóry i chrząstki. I śmiało można powiedzieć, że kolagen tworzy rusztowanie, a kwas hialuronowy wypełnia wolne przestrzenie, gdzie doskonale sprawdza się w nawilżeniu. 

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w organizmie, co ma bezpośredni wpływ na jakość kości, stawów, więzadeł,naczyń krwionośnych, czy skóry. Cynk to również doskonałe wsparcie dla kości, paznokci, skóry i włosów, a dodatkowo wspiera metabolizm mikroskładników odżywczych i co ważne dla symbiozy z kolagenem pomaga w prawidłowej syntezie białka.

Zapraszam Cię do rejestracji w sklepie online, dzięki czemu będziesz mogła korzystać z tych wyjątkowych produktów wspierających zdrowie i urodę w cenach hurtowych.

W razie potrzeby zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Chętnie we wszystkim Ci pomogę. Zapraszam! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.