Grapina i przeciwutleniacze

Grapina i przeciwutleniacze to bardzo silny antyoksydant, który natychmiast zabierze się za porządki w Twoim organizmie. Stosowany systematycznie, dzień po dniu, na bieżąco będzie usuwał szkodliwe wolne rodniki, zadba też o inne obszary Twojego zdrowia.

A czy wolne rodniki są dla nas szkodliwe i wręcz niebezpieczne?

Tak i to bardzo! Dlatego najlepiej jest zadbać o codzienną antyoksydację. Bo przecież wolne rodniki atakują nas codziennie, gdyż po prostu stanowią produkt uboczny codziennego życia. Nasz organizm będzie nam bardzo wdzięczny, gdy na bieżąco będziemy je usuwać. A w nagrodę otrzymamy zdrowie i dobry stan naszych komórek, co pozwoli nam dłużej zachować młodość.

Więcej o wolnych rodnikach przeczytasz Tutaj.

Grapina i przeciwutleniacze pięknie odbuduje również ścianki naczyń krwionośnych, co zdecydowanie poprawi i usprawni krążenie. Zadba też o układ sercowo-naczyniowy, a dzięki niej również nasza skóra na długo zachowa młodość. Pomoże też w reumatoidalnym zapaleniu stawów i zapobiegnie łamliwości kości z powodu ich starzenia się.

Grapina i przeciwutleniacze jest bardzo, bardzo silnym antyoksydantem. Działa 50 razy silniej niż witamina E i 20 razy silniej, niż witamina C.

Swoją siłę działania zawdzięcz wyjątkowemu składowi. Znajdziemy w niej kombinację antyoksydantów z ekstraktem ze skórek i pestek winogron, ekstraktem z kory sosnowej i witaminą C. Są tam również rośliny, takie, jak brokuły, kurkuma, buraki ćwikłowe, rozmaryn, marchew, pomidor, kapusta chińska, kapusta biała, bioflawonoidy.

Ekstrakt ze skórek i pestek winogron znany jest z doskonałego działania na serce i cały układ krążenia, a picie czerwonego wina w wielu kulturach jest tradycją.

Ekstrakt z kory sosnowej rosnącej na południu Francji ma równie silne działanie antyoksydacyjne. A oprócz tego zawiera kilkadziesiąt innych składników organicznych, dzięki którym poprawia się krążenie, usuwa słabość w nogach i wzmacniają się naczynia krwionośne. A to zapobiega powstawaniu żylaków. Ekstrakt z kory sosnowej skutecznie zwiększa aktywność umysłową i chroni komórki nerwowe przed uszkodzeniem. Ma on również wzmacniające działanie na inne antyoksydanty, takie jak witamina E i C.

A siłę działania antyoksydacyjnego grapiny dodatkowo wzmacniają antyoksydanty z ziół, warzyw i owoców.

W czym jeszcze pomoże nam Grapina i przeciwutleniacze?

Przyniesie ulgę w zapaleniu stawów, reumatyzmie, toczniu, wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego. Przyda się w profilaktyce urazów sportowych.

Poprawi pamięć i wzrok, także słuch. Złagodzi też skutki choroby popromiennej.

Ja grapinę i przeciwutleniacze stosuję już ponad trzy lata. Codziennie! Dlatego polecam ją każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i docenia siłę profilaktyki.

Jeżeli chcesz skorzystać ze słonecznych produktów w niższych cenach klubowych, to zarejestruj się Tutaj. Zapraszam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.