Gotu Kola na młodość i długowieczność

Gotu Kola na młodość i długowieczność. Tak mówi się o wąkrotce azjatyckiej.
Każdy człowiek marzy o dobrym życiu w zdrowiu, pragniemy żyć długo, jak najdłużej, a jednocześnie chcemy na długie lata zachować młodość.
Czy możemy sobie w tym pomóc?

Okazuje się, że tak!

Z pomocą przyjdzie nam pewna sympatyczna roślina – wąkrota azjatycka, inaczej Gotu Kola. Roślina ta ze względu na swoje wszechstronne działanie nazywana jest „trawą pamięci”, lub eliksirem długiego życia”.

Zarówno indyjska Ajurweda, jak i medycyna chińska od lat doceniają właściwości tej rośliny i jej  działanie lecznicze.

A działanie to jest wszechstronne!

Ta niezwykła roślina świetnie zadba o wiele obszarów naszego zdrowia.

Zatroszczy się o mózg, poprawi pamięć i koncentrację. Pobudzi tworzenie nowych komórek mózgowych, a dzięki jej działaniu nasz mózg nabierze plastyczności. Gotu Kola poprawi komunikację między komórkami mózgowymi jednocześnie chroniąc mózg przed neurotoksynami i wolnymi rodnikami.

Ta piękna roślina zadba również o nasz dobry nastrój, uspokoi układ nerwowy, wypielęgnuje go, uwolni od depresji. Badania naukowe przeprowadzone w Indiach potwierdziły jej działanie antydepresyjne, przeciwdrgawkowe, przeciwbólowe i uspokajające. Dzięki temu pozbywamy się lęku  i dajemy sobie dobry sen.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Gotu Kola skutecznie pobudzi organizm do produkcji kolagenu, dzięki czemu naczynia krwionośne staną się sprężyste, napięte i elastyczne. To dlatego mówi się Gotu Kola na młodość i długowieczność. Ochroni śródbłonek naczyń krwionośnych, ale także zadba o to, aby płytki krwi nie zlepiały się i tym samym nie powodowały zastojów żylnych. A jeśli gdzieś w organizmie jest słabe krążenie, to pracowita Gotu Kola szybciutko wybuduje sieć naczyń krwionośnych, aby to krążenie przywrócić.

Złagodzi też objawy hemoroidów, oraz wyrówna ciśnienie tętnicze.

Jeśli natomiast dokuczają Ci wrzody żołądka, to nie martw się! Roślina ta skutecznie przyspieszy ich gojenie.  Rozprawi się również z niektórymi bakteriami i grzybami, np. z gronkowcem złocistym, z escherichia coli, z candida albicans.

A rozstępy cellulit, blizny, egzemy? Bielactwo, owrzodzenia, oparzenia? Tutaj też Gotu Kola zrobi wiele dobrego! Złagodzi, wyrówna i sprawi, że ustąpią, a przynajmniej będą mniej widoczne.

Okaże się także pomocna przy odwarstwieniach siatkówki i chorobach około zębnych.

Azjaci uważają, że Roślina ta jest doskonałym afrodyzjakiem, stosowana jest więc podczas różnego rodzaju rytuałów. Jest bardzo popularna, szczególnie w formie herbatek i naparów. Pomaga zachować młodość w drodze do długowieczności.

My mamy wybór, bo możemy albo ją parzyć i spożywać w formie płynnej, bo przecież nasza firma nie dodaje do ziół żadnych wypełniaczy, lub połykać kapsułki.

Myślę, że Gotu Kola jest świetnym produktem do codziennego stosowania. Bo największa siła znajduje się w dobrej profilaktyce!

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w niskich cenach klubowych zarejestruj się Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.