Dlaczego jelita kochają Loclo?

Nasze jelita są bardzo pracowite i to właśnie w nich dochodzi do większości procesów trawienia i wchłaniania pokarmu. Jeżeli jelita pracują prawidłowo, to świetnie się czujemy i jesteśmy zdrowi.

Na zdrowie jelit wpływa wiele czynników, np. odpowiednia dieta, równowaga ekosystemu jelitowego, właściwe nawodnienie organizmu, właściwe PH soku żołądkowego.

Czy możemy pomóc jelitom w ich codziennej pracy?

Możemy, i to bardzo!

Jest taki produkt, który nasze jelita wprost uwielbiają!

Ten produkt – to Loclo!

Nie można powiedzieć, że loclo to błonnik, chociaż błonnika jest tam sporo i to zarówno włókien nierozpuszczalnych, jak i rozpuszczalnych, bo każde z nich wykonują swoją specyficzną pracę.

Znajdziemy tam nasiona babek, pektyny jabłkowe, cynamon, kurkumę, otręby owsiane, kwiat brokułu, liście rozmarynu, buraki czerwone, pomidor, marchew, kapusty, bioflawonoidy.

Tak bogaty i opatentowany skład mieszanki sprawia, że loclo jest dla naszych jelit, jak trener fitness, a  czujne oko trenera sprawi, że jelita bez ociągania się będą wykonywały sprawnie ruchy perystaltyczne, oczyszczając się z zalegających mas kałowych a w uchyłkach i kamieni kałowych .  A substancje toksyczne i metale ciężkie? Nie mają najmniejszych szans, gdyż loko sprawnie je zlokalizuje, wychwyci, zwiąże i wydali na zewnątrz. Dlatego też produkt ten zmniejsza ryzyko nowotworów i łagodzi skutki naświetlań. Rozprawi się również z cukrem i cholesterolem obniżając do właściwego ich poziom we krwi, w związku z czym świetnie sprawdzi się w cukrzycy, miażdżycy, biegunkach i zaparciach, a także w obniżeniu wagi!

Loklo jest również prebiotykiem, który zatroszczy się o dobre bakterie jelitowe, nakarmi je i pomoże  im zadomowić się w jelitach, co z kolei przełoży się na wzrost naszej odporności.

Dlatego cały nasz organizm, a w szczególności jelita uwielbiają Loclo!

Wprowadźmy więc ten wyjątkowy, przemyślany i opracowany naukowo produkt do naszej codziennej, zdrowej diety!

Nasz organizm od razu poczuje różnicę i odwdzięczy się nam nienaganną pracą.

Szczęśliwa będzie również wątroba, odpocznie sobie troszkę, bo będzie miała mniej zadań do wykonania  i zdecydowanie będzie jej lżej

 

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w cenach klubowych, niższych o 28%, zarejestruj się klikając tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.