Czysta woda na zdrowie

Zdrowie i życie człowieka zależy w dużej mierze od jakości wody, którą na co dzień pije.
                                                                                                                                             Prof. Julian Aleksandrowicz

 

A woda to życie, bo przecież w 70-80% jesteśmy wodą. Każdą terapię powinniśmy zaczynać od nawodnienia organizmu. Wszystkie reakcje biochemiczne wewnątrz nas zachodzą w środowisku wodnym. Woda wypłukuje toksyny, oczyszcza cały organizm ze  złogów, przepłukuje kanaliki nerkowe, co min. zapobiega tworzeniu się w nich kamieni.

No właśnie, ale o jakiej wodzie mówimy?

Mam na myśli wodę oczyszczoną z substancji chemicznych i trucizn. W dzisiejszym stanie środowiska woda zarówno wodociągowa jak i studzienna zawiera ich całe mnóstwo. Niestety ani pestycydów, metali ciężkich, ani detergentów i tysięcy związków chemicznych nie jesteśmy w stanie wyczuć żadnym ze zmysłów. Bo są bezwonne i bez smaku. Uważamy, że jeśli woda jest przeźroczysta, to jest bezpieczna.

Dlatego większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że to właśnie zanieczyszczona chemicznie woda jest jedną z przyczyn ciężkich chorób.

Czy możemy sobie pomóc?

Tak, oczywiście! Jest taki sposób! To domowa stacja oczyszczania wody! Jak do tej pory jest to jedyny skuteczny sposób na usunięcie z wody szkodliwych zanieczyszczeń!  Taka oczyszczona woda działa leczniczo, nie bez powodu mówimy tu o hydroterapii! Po 20 dniach odpowiedniego nawadniania mamy całkowicie wymienioną wodę w organizmie! Jeśli przez dziesiątki lat nie dostarczasz organizmowi odpowiedniej ilości wody, albo dostarczasz mu ją taką, że nie jest w stanie w pełni jej wykorzystać, to możesz być pewien, że następstwa tego dadzą o sobie znać.

Jest wiele rodzajów dobrych filtrów, warto dobrać je do swoich potrzeb. O rodzajach filtrów więcej przeczytasz na stronie http://www.ekosfera.org.pl/homepage/filtry-do-wody

W tym miejscu chcę również polecić książkę japońskiego uczonego Masaru Emoto pod tytułem Uzdrawiająca Siła Wody.

Masaru Emoto zafascynowany eksperymentami z  wodą wiele lat badał strukturę jej kryształów pod mikroskopem. Czysta woda układa się w piękne kryształy, brudna wręcz przeciwnie. Cała książka jest fascynująca, a jej autor również zaleca stosowanie filtrów osmotycznych w celu uzyskania zdrowej i bezpiecznej wody do spożycia. Woda odczytuje również emocje, muzykę, itd. poniżej przedstawiają je zdjęcia z książki.

 

A Ty z których kryształów chcesz mieć swoje 70% wody w organizmie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.