Czy warto wspomagać narządy wydalnicze w ich pracy?

Jesteśmy Cudem! Cudem Natury i w stwierdzeniu tym nie ma cienia przesady. Nasze organizmy porównywane są do do skomplikowanych maszyn, lub do fabryk chemicznych. A właśnie tam każdy element jest bardzo szczegółowo zaplanowany i jest absolutnie niezbędną częścią całości. Dziś porozmawiamy o tym czym zajmują się narządy wydalnicze.

I trzeba się z tym zgodzić! 

Natomiast warto się zastanowić, jakie szanse ma organizm współczesnego człowieka w dzisiejszych czasach, w dzisiejszym świecie? 

Narządy wydalnicze w naszym organizmie

Bo przyznasz, że dzisiejsze czasy są dla naszych organizmów szczególnie wymagające. Zmuszone są sprostać dodatkowym zadaniom, aby spełnić to najważniejsze, czyli jak najdłużej utrzymać nas w zdrowiu i życiu.

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, jaką rolę w tym wszystkim odgrywają narządy wydalnicze? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że oprócz pracy, do której zostały stworzone muszą poradzić sobie z dodatkowymi wyzwaniami, z dodatkową pracą?

I radzą sobie jak mogą najlepiej, ale tylko do czasu. Bo praca na dwa lub trzy etaty nie jest możliwa na stałe. Cudów nie ma!

A tej pracy nasze narządy wydalnicze mają coraz więcej! I nie ma w tym nic dziwnego. Środowisko, w którym żyjemy jest coraz bardziej zatrute. W pokarmach, które spożywamy jest coraz więcej sztucznych dodatków, zanieczyszczeń, polepszaczy i tego, co nam nie służy. A jednocześnie wartości odżywczych jest jak na lekarstwo! 

Toksyny są wszędzie! W żywności, w powietrzu i w wodzie. Tak więc nasz organizm wykonuje coraz cięższą pracę, przy coraz słabszym zasilaniu. 

Dlatego więc warto wspomóc w pracy wątrobę, nerki jelita i skórę. Nasz organizm szybko poczuje różnicę, a Ty zdziwisz się, jak niewiele potrzeba, abyś poczuła różnicę w lepszej odporności, świetnym samopoczuciu, kreatywności i chęci do życia. 

Jak to zrobić?

Wystarczy zrobić pięć kroków do zdrowia. Wszystkie kroki opisałam dla Ciebie w moim ebooku, który możesz pobrać za darmo na mojej stronie internetowej. To tylko pięć kroków, ważne jednak, abyś zadbała o każdy z nich. I jak się pewnie domyślasz, jestem tu dla Ciebie i chętnie pomogę Ci, abyś te kroki mogła wdrożyć dobrze, skutecznie i w pełni bezpiecznie. A ja, jeśli tylko zechcesz, będę przy Tobie, abyś czuła się komfortowo. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.