Czy suplementacja jest konieczna? Znajdź odpowiedź.

Wiele osób zadaje sobie to pytanie: “Czy suplementacja jest konieczna?”.
Bo niby dlaczego mamy sobie zawracać głowę jakimiś tabletkami, kapsułkami, czy płynami do picia.

Po co nam to wszystko, skoro przecież mamy nieograniczony dostęp do rozmaitych pokarmów? Możemy ułożyć sobie odpowiednio posiłki, używając samych najlepszych składników! Czy to za mało? Czy to nie wystarczy?
Moim zdaniem suplementacja jest konieczna. Obecnie nawet bardzo konieczna, aby zachować zdrowie.

Suplementacja

Niestety nie wystarczy. I dobrze mieć tego świadomość. Już w latach pięćdziesiątych ubiegłego stulecia zauważył to doc. dr hab. Aleksander Ożarowski, który uznawany był za wybitnego znawcę i badacza leczniczego działania roślin na organizm człowieka. Już ponad pół wieku temu przekazywał swoją wiedzę lekarzom, sygnalizując, że w pokarmach jest coraz mniej wartości odżywczych oraz że niedobory te należy uzupełniać po to, aby zachować zdrowie. A jak jest dzisiaj? Czy sytuacja się zmieniła na przestrzeni lat? Tak. Zmieniła się, ale na jeszcze gorszą.

Dlaczego suplementacja dziś jest konieczna?

Odkąd nawozy sztuczne wyparły nawozy naturalne, a pasze zastąpiły tradycyjne żywienie zwierząt, wartość odżywcza pokarmów drastycznie spadła. I lepiej raczej już nie będzie. Do tego: pokarmy pełne są najróżniejszych sztucznych dodatków, hormonów, pestycydów, jednym słowem substancji, które dzień za dniem nas podtruwają, gromadzą się w naszych organizmach, które z czasem są tak przeciążone tym wszystkim, że sobie przestają radzić ze swoją pracą i zaczynamy chorować.

Świadoma suplementacja

Dlatego, aby utrzymać organizm w zdrowiu, potrzeba z naszej strony pewnej świadomości i codziennego, niewielkiego wysiłku. Jednym z elementów dbania o zdrowie jest codzienne dostarczanie wartości odżywczych z zewnątrz, w celu uzupełnienia braków tych wartości w pożywieniu. Z jednej strony jest to tak oczywiste i logiczne, a z drugiej tak mało osób to robi.

I dochodzi do tego, że my, zjadając posiłek, czujemy się najedzeni, ale nasze komórki są dalej głodne! W ciągu wielu lat powstają tak duże niedobory na poziomie komórkowym, że organizm zaczyna chorować. I niestety chorują coraz młodsi ludzie.

Suplementacja – gdzie szukać składników?

W takim razie, skąd brać te witaminy, składniki mineralne, dobre tłuszcze, garbniki itd.

Z pomocą przychodzi nam Natura! Matka Natura oferuje nam wszelkie rozwiązania naszych problemów, bo przecież jesteśmy jej częścią. Dziś pułki uginają się wręcz od różnych, najróżniejszych produktów i cała sztuka polega na tym, aby wybrać te najlepsze. Pochodzące z Natury, skuteczne i czyste zarazem, oraz bez żadnych sztucznych dodatków.

Wybierajmy więc świadomie! Pytajmy o certyfikaty, gwarancje jakości i czystości pochodzenia, czytajmy etykiety. A skuteczność ich działania? Bez obaw! Szybko się przekonasz, czy są skuteczne. Twój organizm da Ci znać.

Suplementacja Nature’s Sunshine

A ja? Ja już wybrałam! Wybrałam kilka lat temu. Produkty Nature’s Sunshine postawiły moje zdrowie na nogi! Wysokiej jakości nutraceutyki, czyli wyciągi z ziół, owoców i warzyw są codziennym elementem mojej diety. Mojej oraz wielu moich klientów. Szczęśliwych klientów. Bo tylko na nich pracuję. Chcę mieć pewność, że moi klienci dostają to, co najlepsze. Bo życie w zdrowiu jest wartością nadrzędną.

Jeśli potrzebujesz konsultacji dotyczącej właściwej suplementacji skontaktuj się ze mną po przez formularz >>> Tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.