Czas zadbać o nerki!

Układ moczowy, podobnie jak inne układy w naszym organizmie pełni wyjątkową i nie do przecenienia rolę. Więc po wakacjach czas zadbać o nerki! To właśnie nerki, które są częścią układu moczowego mają wiele zadań do wykonania. A naszą rolą jest o nie dbać, najlepiej, jak tylko się da. Bo bez nerek nie ma życia!

Nasze nerki pracują, filtrują i regulują. Regulują gospodarkę wodną, sodową, potasową, wapniowo-fosforanową, a także regulują ciśnienie krwi. Usuwają z moczem szkodliwe produkty przemiany materii, zatrzymując jednocześnie składniki niezbędne dla organizmu. Ich praca, to także regulowanie równowagi kwasowo-zasadowej krwi, produkcja hormonów. Praca nerek ma także wpływ na jakość naszego układu kostnego, gdyż produkują one aktywne postaci witaminy D3.

No więc co robić, aby nerki były zadbane, wypielęgnowane i pracowały bez zarzutu?

Przede wszystkim nawadniajmy organizm! Systematycznie wyrabiajmy ten zdrowy nawyk! Idealnie jest rozpocząć dzień od szklanki ciepłej wody z łyżką chlorofilu! To sprawi, że nerki łagodnie pobudzone do pracy otrzymają solidną porcję antyoksydantów, substancji odżywczych i porcję dobrej energii. Więcej o chlorofilu przeczytasz Tutaj!

A więcej? Możemy podarować naszym nerkom URY , czyli produkt stworzony z myślą o wspomaganiu nerek i całego układu moczowego.

Ury stosujemy profilaktycznie przynajmniej dwa razy w roku. W kapsułce z żelatyny znajdziemy ułożone synergicznie zioła, które od wieków używane były z powodzeniem do wspierania, pielęgnowania i odkażania układu moczowego.

Co ukryte jest w kapsułce?

Przede wszystkim żurawina, która dostarczy nam wielu witamin, ale też zgasi stany zapalne, zdezynfekuje, odkazi, zadziała antyoksydacyjnie i bakteriobójczo. Zadba również o serce, zapobiegnie chorobie wieńcowej, ale także skutecznie zadziała w profilaktyce chorób nowotworowych.

Kolejnym składnikiem naszego Ury jest ziele pietruszki.  Pietruszka zadziała antyseptycznie i moczopędnie, co pozwoli oczyścić kanaliki nerkowe ze złogów. Przy okazji zadba o układ trawienny. Poprawi jego pracę, oraz przyswajanie pokarmów.

Korzeń berberysu zwyczajnego, korzeń mniszka lekarskiego, kwiat chmielu zwyczajnego, skrzyp polny, korzeń prawoślazu, dzięgiel leczniczy, znamiona kukurydzy, cytryniec chiński, bioflawonoidy z cytryny i koncentrat z liści brzozy, to kolejne składniki naszego URY. Każdy z nich w wyjątkowy sposób zatroszczy się o nasz układ moczowy. Oprócz tego te wszystkie składniki dostarczą organizmowi wielu składników mineralnych, witamin, garbników, olejków eterycznych, kwasów tłuszczowych i przy okazji zadbają o pozostałe narządy i układy. Skład kapsułki spełnia zasady stosowane w medycynie chińskiej. Składniki dobierane są w taki sposób, aby zadziałała zasada synergii i każdy składnik wspierał i wzmacniał inny w jego dobroczynnym i skutecznym działaniu.

Dlatego pamiętajmy o nerkach, dbajmy o nie w najlepszy sposób. A one odwdzięczą się nam swoją nienaganną pracą.

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w cenach VIP (niższych o 28% od cen detalicznych) to zarejestruj się TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.