Cudowny balsam Tej-Fu

Cudowny balsam Tej-Fu! Tak o nim mówią osoby, które poznały jego wszechstronne działanie. Te osoby wiedzą, że jest to jeden z tych produktów, które jako absolutnie niezbędne na stałe powinny zagościć w domowych apteczkach.

Starochińska receptura opracowana w Chinach 1000 lat przed dynastią Tong to zamknięte w kremie naturalne składniki zmiękczające skórę, sok aloesowy i olejki eteryczne: kamfora, mentol, goździkowy, eukaliptusowy i jagody zimowej.

Każdy składnik balsamu Tej-Fu ma swoje wyjątkowe właściwości. Wszystkie razem tworzą niepowtarzalną kompozycję o szerokim i skutecznym działaniu.

Najczęściej stosujemy go zewnętrznie. Nasz balsam dopasuje się do dolegliwości i będzie rozgrzewał, lub chłodził, w zależności czy ma do czynienie ze stanami zapalnymi, czy ze zwyrodnieniami. Dlatego śmiało mogą go stosować osoby z żylakami.

Warto się nim wysmarować przed wyjściem na łono natury, bo skutecznie odstraszy wszelkie owady, komary, kleszcze, które to będą nas omijały szerokim łukiem. A jeśli tak się zdarzy, że coś nas ukąsi, to balsam zadziała przeciw bólowo i złagodzi swędzenie i znieczuli obolałe miejsca.

Bóle mięśni, stawów, reumatyczne przestaną dokuczać, a stany zapalne zostaną ugaszone.

Nasz balsam możemy stosować bezpośrednio na wszelkiego rodzaju rany, także rany oparzeniowe. W razie kaszlu, kataru, migreny, zatok, można się nim smarować, lub robić inhalacje.

Natomiast przy bólach gardła, dziąseł, zębów, stosujemy go wewnętrznie! Tak, tak! Nie ma tu żadnych przeciwwskazań, gdyż jego skład, to w 100% składniki naturalne. Może nie jest najsmaczniejszy, ale za to jest bardzo skuteczny w uśmierzaniu bólu!

A jeżeli cierpisz na bezsenność, to balsam pomoże Ci szybko zasnąć! Wystarczy, że posmarujesz nim spody stóp. Dodatkowo, przy okazji zatroszczy się o Twoje pięty, które staną się gładkie i nie będą pękały.

Cudowny balsam Tej-Fu wygładzi skórę, złagodzi egzemy, wygoni pasożyty, zadziała przeciw wirusowo i przeciw bakteryjnie. A dzięki obecności aloesu pobudzi syntezę kolagenu, pomoże skórze zachować młodość.  Uwielbiają go również sportowcy, gdyż nasz balsam przynosi ulgę obciążonym podczas treningu mięśniom.

Balsam Tej-Fu, jest jednym z najbardziej ulubionych produktów moich klientów. I to dzięki swojej skuteczności i wszechstronnemu działaniu zyskał miano CUDOWNY!!!

Jeżeli chcesz korzystać ze słonecznych produktów w cenach klubowych, zarejestruj się Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.