Cholester-Reg dla zdrowia wątroby

Wątroba dla naszego organizmu pełni rolę ochronną. To taki osobisty bodyguard!

Ten wspaniały narząd pełni wiele różnych funkcji. Reguluje poziom wszystkich składników pochodzących z procesu trawienia, poziom hormonów we krwi, produkuje żółć, bo dzięki temu trawienie jest w ogóle możliwe. Reguluje też związki żelaza, oraz odporność. Detoksykuje wydalając szkodliwe produkty przemiany materii, metabolizuje większość leków, alkohol i wiele związków chemicznych, których wokół nas mamy niestety coraz więcej.

Ten narząd potrafi się w pełni odbudować i to w ciągu kilkunastu tygodni!

Mogłoby się więc wydawać, że wątroba jest niezniszczalna! Ale niestety tak nie jest!

Jest to narząd bardzo delikatny i jeżeli doprowadzimy do całkowitej jej niewydolności, to jedynym zabiegiem ratującym nasze życie jest wtedy przeszczep.

Czym niszczymy wątrobę?

Przede wszystkim złą dietą i złym stylem życia. Zbyt duże spożycie węglowodanów, tłuszcze trans, alkohol, żywność wysoko przetworzona i konserwowana, metale ciężkie, szybko niszczą wątrobę. Niealkoholowe stłuszczenie wątroby jest dziś bardzo powszechnie występujące i dotyczy coraz większej liczby społeczeństwa.

W takim razie w jaki sposób możemy sobie pomóc?

Możemy!

Podstawowa sprawa to właściwe nawodnienie. Najlepiej czystą, filtrowaną wodą, pozbawioną substancji toksycznych i metali ciężkich. Na temat filtrów do wody przeczytasz tutaj.

Następnie modyfikujemy dietę. Wspomagamy się ziołami, oczyszczamy organizm tak, aby ulżyć wątrobie w jej pracy.

Moim ulubionym produktem, który bardzo często polecam klientom jest Cholester-Reg.

Cholester-Reg

Cudowna mieszanka liści karczocha, steroli roślinnych i resweratrolu z korzenia rdestu japońskiego kompleksowo zadba o wątrobę, o właściwy poziom cholesterolu we krwi. Pomoże w detoksykacji organizmu i jako silny antyoksydant ochroni komórki przed wolnymi rodnikami.

Cholester-Reg dodatkowo promuje utratę wagi, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Wspomaga również funkcje nerek, a także łagodzi objawy menopauzy!

Jak wszystkie produkty Nature’s Sunshine jest zarówno skuteczny w działaniu, jak i bezpieczny w stosowaniu. Do tego wygodny w użyciu, bo zamknięty w kapsułce z żelatyny. Dzięki temu przy dobrym nawodnieniu i w obecności witaminy C organizm sam wyprodukuje sobie kolagen. I to dokładnie taki, jakiego potrzebuje! Najlepszy!

Dlatego przestańmy nasze organizmy traktować jak śmietnik. Dobrze zadbany organizm odwdzięczy się nam nienaganną pracą, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się życiem w zdrowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.