Apteczka na zimę – masz ją przygotowaną? Już czas!

Jak już pewnie wiesz, staram się jak mogę najlepiej żyć w zgodzie z Naturą i jak najbliżej Natury. A naturalna apteczka na zimę jest tego doskonałym przykładem!

Dlaczego?

Ano dlatego, że to właśnie dzięki naturalnym rozwiązaniom przywróciłam moją tarczycę do porządku, chociaż wcześniej około dwudziestu lat korzystałam ze sztucznych rozwiązań i jak się pewnie domyślasz bez oczekiwanego efektu. 

Naturalny powrót do zdrowia

Wielu moich klientów właśnie dzięki najlepszym, naturalnym rozwiązaniom odzyskało zdrowie, a wraz z nim radość życia. 

Bo jesteśmy przecież częścią Natury i w Niej właśnie ukryte są najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązania dla naszego zdrowia.

Dlatego dzisiaj chcę Ci zaproponować fajne rozwiązanie, a mianowicie pokażę Ci, w co warto zaopatrzyć domową apteczkę, aby w razie potrzeby móc szybko sięgnąć po naturalne rozwiązania problemów zdrowotnych.

Skutecznie, bezpiecznie i bez skutków ubocznych!

apteczka na zimę

Apteczka na zimę

  1. Pierwszy produkt, to srebro koloidalne. Dobre srebro koloidalne, o szerokim spektrum działania. Szybko i skutecznie rozprawi się z niechcianymi drobnoustrojami, w dodatku bez uszczerbku dla naszego zdrowia!
  2. Obowiązkowy produkt w naszej apteczce, to balsam Tej-fu. Dzięki starochińskiej recepturze sprzed wielu setek lat świetnie sprawdzi się przy różnego rodzaju infekcjach, bólach, czy nieżytach. Co prawda jego zastosowanie jest o wiele bardziej szerokie, ale szczegóły zdradzę tylko podczas rozmów indywidualnych.
  3. Koniecznie przydadzą się również nutraceutyki, które sprawdziły się w walce z bakteriami chorobotwórczymi, wirusami i grzybami. Następnie coś na wygaszenie stanów zapalnych, coś z Natury łagodzące ból gardła, oraz produkty na odżywienie komórek. 
  4. Do tego super witamina D3, którą tak na prawdę warto stosować cały rok, a przynajmniej obowiązkowo w okresie jesienno-zimowym. 
  5. Przyda się jeszcze dyfuzor ultradźwiękowy z zestawem odpowiednich autentycznych olejków eterycznych, które warto stosować dzień za dniem w swoim domu, a także w pracy! Olejki eteryczne świetnie i skutecznie oczyszczają powietrze z patogenów, pomagają także tych patogenów pozbyć się nam, z naszych organizmów. 

A tak przy okazji. Czy wiesz, że nauka idzie w takim kierunku, aby olejkami eterycznymi zastąpić antybiotyki? Bo są skuteczne w działaniu, jednocześnie są bezpieczne dla nas, nie powodują skutków ubocznych!

I jak już pewnie wiesz, produkty, które Ci proponuję pochodzą od Nature’s Sunshine! Dlaczego?

Bo są skuteczne, bezpieczne, certyfikowane, wolne od zanieczyszczeń. Właśnie dzięki tym produktom moja tarczyca dostała drugie życie i dzięki nim wielu moich klientów pozbyło się najróżniejszych problemów zdrowotnych. 

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszam do kontaktu! Być może i Ty dołączysz do grona moich zadowolonych i coraz bardziej zdrowych klientów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.